Sepetim

Hakkımızda

ATL Dekor

ATL Dekor Hakkımızda

ATL Dekor, 2000 yılında kurulmuş, sektördeki öncü firmalardan biri olan Atlantis Dekoratif ve Sanatsal Ürünler'in tescilli markasıdır. Atlantis dekor olarak; toptan kanvas tablo, yağlı boya tablo, çubuk çerçeve satışıyla Türkiye genelinde 1.000 den fazla bayii noktasında hizmet vermekteyiz. Yağlıboya tabloları,türk ressamlardan ve yurt dışından ithal etmekteyiz. Kanvas tablo üretimini kendimiz bünyemizde sağlamaktayız.

E-ticaret olarak https://www.atldekor.com/ web sitemiz ve İstanbul İkitelli'de ki mağazamızdan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mağazamız 3 katlı olup showroom, atölye ve e ticaret departmanı ile tek bir bünyede çalışmaktadır.

Yeni bir oluşumun içindeyiz. Yeni web sitemizde kanvas tablo ve yağlı boya tablolara ek bir çok dekorasyon ürünü ile müşterilerimize hizmet verme yolundayız. Ayna imalatını da bünyemize katarak dekoratif ayna modellerimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk.Güçlü bir ekip ve idari kadro ile dekoratif ürünler projemizi yakın zamanda bitirme uğraşındayız.